Wola Skrzydlańska – działka budowlano-rolna

Dobra Wola Skrzydlańska

PLN 300,000

Charakterystyka nieruchomości
  • Teren jest 3 100 m²
Budowlano-rolna
Szczegóły nieruchomości
Numer oferty: 31/2024

  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Działka: budowlano-rolna
  • Powierzchnia: 3 100 m2
  • W sąsiedztwie lasu

Oferuję Państwu na sprzedaż wyjątkową działkę budowlano-rolną o powierzchni 31 arów położoną w Woli Skrzydlańskiej (gm. Dobra) na przełęczy Wielkie Drogi w Beskidzie Wyspowym. Nieruchomość znajduje się na wysokości 565 m n.p.m., pomiędzy Wierzbanowską Górą (770 m), a szczytem Szklarnia (586 m). Z działki rozpościera się piękna panorama na okoliczne góry i lasy. Ogromnym atutem nieruchomości jest sąsiedztwo dużego kompleksu leśnego gdzie przebiegają szlaki turystyczne. W odległości 4 km znajduje się stacja narciarska w Kasinie Wielkiej, co sprawia, że jest to idealne miejsce dla miłośników zimowych sportów. Jesienią okoliczne lasy obfitują w różnorodne gatunki grzybów. Oferta skierowana do osób szukających wytchnienia i bliskości z naturą oraz lubiących aktywnie spędzać wolny czas.

Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego część działki o powierzchni ok. 25 arów położona w terenach zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej. Pozostała część w terenach zielonych.

MK Nieruchomości
(+48) 736 844 299

Pozostałe oferty

Winiary – działka z rozpoczętą budową.

Forma własności: własność, księga wieczysta Działka: budowlana Powierzchnia: 900 m2 Dojazd: droga utwardzona Winiary (gm. [...] Czytaj dalej

PLN 238,000
Zręczyce – działka budowlana

Forma własności: własność, księga wieczysta Działka: budowlana Powierzchnia: 1 635 m2 Dojazd: droga asfaltowa Zręczyce [...] Czytaj dalej

PLN 195,000

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.