Gruszów – gospodarstwo rolne.

Raciechowice Gruszów

PLN 595,000

Charakterystyka nieruchomości
  • Teren jest 28 506 m²
Budowlano-rolna
Szczegóły nieruchomości
Numer oferty: 27/2023

  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Powierzchnia: 28 500 m2
  • Dojazd: droga asfaltowa
  • Częściowo zalesiona

Gruszów (gm. Raciechowice) – oferujemy do sprzedaży gospodarstwo rolne o powierzchni 2,85 ha. Nieruchomość położona na wzniesieniu z ładnym widokiem na okoliczne wzniesienia i lasy. Działka zabudowana drewnianym budynkiem mieszkalnym do wyburzenia lub gruntownego remontu (zabudowa bliźniacza) oraz piwniczką (ziemianka). Część działki o powierzchni ok. 90 arów stanowi zagajnik. W sąsiedztwie luźna zabudowa, pola uprawne, tereny zielone oraz lasy. Oferta skierowana do osób szukających wytchnienia od miejskiego zgiełku oraz ceniących ciszę i spokój jak również planujących prowadzić działalność agroturystyczną, stadninę koni, winnicę itp.

Nieruchomość nie jest objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Działka spełnia kryteria do uzyskania decyzji o warunkach zabudowy na budowę budynku mieszkalnego oraz budynków gospodarczych.

Media: prąd, wodociąg i studnia. Dojazd drogą o nawierzchni asfaltowej.

Nabycie nieruchomości możliwe jest po uzyskaniu zgody Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa lub przez rolnika indywidualnego.

MK Nieruchomości
(+48) 736 844 299

Pozostałe oferty

Pcim – działki budowlane.

Forma własności: własność, księga wieczysta Działki: budowlane, 1 400 m² i 1 600 m² [...] Czytaj dalej

PLN 140,000
Raciborsko – działka budowlana.

Forma własności: własność, księga wieczysta Działka: budowlana Powierzchnia: 1 500 m2 Dojazd: droga asfaltowa Raciborsko [...] Czytaj dalej

PLN 200,000

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.