Raciborsko – dom wolnostojący.

Wieliczka Raciborsko

PLN 1,250,000

Charakterystyka nieruchomości
  • Dom
  • Balkon
Szczegóły nieruchomości
Numer oferty: 36/2023

  • Rynek: wtórny
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Powierzchnia: 140 m² (powierzchnia całkowita 220 m² )
  • Budynek: domy wolnostojący
  • Działka: 6213 m²
  • Budynek gospodarczy

Raciborsko (gm. Wieliczka) oferujemy Państwu do sprzedaży piętrowy dom wolnostojący o powierzchni użytkowej ok. 140 m2 (pow. całkowita ok. 220 m2). Bardzo dobra lokalizacja. Nieruchomość położona 6 km od Wieliczki i 20 km od centrum Krakowa. W bliskiej odległości znajduje się przystanek, szkoła i sklep. Budynek wzniesiony w latach 80-tych z pustaka betonowego, pianowego oraz cegły, kryty blachą. Strop nad piwnicą i parterem żelbetowy. Układ klatki schodowej, zlokalizowany w bryle budynku umożliwia wyodrębnienie dwóch niezależnych mieszkań. Piwnica składa się z kotłowni i pomieszczenia gospodarczego. Na parterze domu znajdują się dwa pokoje, kuchnia, łazienka, wc, wiatrołap, korytarz i pomieszczenie gospodarcze (garaż). Na poddaszu cztery pokoje, łazienka, wc korytarz. Możliwa adaptacja jednego pokoju na kuchnię (doprowadzone media). Duży strych do adaptacji.

Dom wzniesiony na widokowej działce budowlano-rolnej o powierzchni 6213 m2. Działka częściowo ogrodzona i zagospodarowana. Ok. 5000 m2 położone w terenach zabudowy mieszkaniowej. Pozostała część w terenach zielonych. Kształt działki zbliżony do trapezu o szerokości 50 metrów umożliwia dalszą zabudowę i zagospodarowanie terenu. Na działce stoi budynek gospodarczy o powierzchni ok. 70 m2, idealnie nadająca się pod duży garaż, magazyn lub pracownię. Nad działką przebiega linia średniego napięcia.

Media: prąd, gaz, szambo, woda z wodociągu, studnia. Centralne ogrzewanie węglowe. Bezpośredni wjazd z drogi o nawierzchni asfaltowej.

MK Nieruchomości
(+48) 736 844 299

Pozostałe oferty

Gdów – działka o powierzchni 1,29 ha.

Forma własności: własność, księga wieczysta powierzchnia 1,2900 ha teren płaski dojazd drogą [...] Czytaj dalej

PLN 710,000
Siepraw – działka budowlana.

Forma własności: własność, księga wieczysta Działka: budowlana Powierzchnia: 1253 m2 Kształt: trapez Oferujemy [...] Czytaj dalej

PLN 184,000

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.